Besi Damı İzolasyonu

Rüzgâr, fırtına, kar yükü gibi mevsimsel değişimler besi damlarının zamanla yıpranmasına neden olur. Tek seferde uygulanan poliüretan köpük sprey izolasyonu besi damlarında ısı köprüleri oluşturmadan her türlü iklim olumsuzluklarına karşı çiftlikleri koruma altına alır.

Kar, fırtına ve kar yükleri gibi mevsimsel değişiklikler, dam çatıların zamanla yıpranmasına neden olabilir. Poliüretan köpük sprey yalıtım malzemesinin tek seferlik uygulanması, besi damı çatısında ısı köprüsü oluşturur ve besi damını çeşitli iklim koşullarından koruyabilir.

Sığır ve buzağı yetiştiriciliğinde en önemli sorunlardan biri besi damında terlemedir. Sıcak yaz havası, soğuk kış havası ve hayvan dışkısının neden olduğu terleme verimsiz bir ortam yaratır. Poliüretan sprey köpük, terleme problemlerini ortadan kaldıran ve kaliteli çözümler sunan bir izolasyon yöntemidir. Hayvancılıkla ilgilenen kişilerin en temel sorunlarından biri olan izolasyona en ekonomik çözümü sağlar. Poliüretan sprey köpük, sıcak havanın neden olduğu terleme ve nem problemlerini %100 çözerek kışın sıcak, yazın ise serin bir ortam sağlar. Poliüretan sprey köpük yalıtımı, daha sağlıklı, daha uzun ömürlü hayvanlar ve verimli üretim için doğru ortamın hazırlanmasına yardımcı olur.

WhatsApp WhatsApp